Branża drogowa

+48 662 157 094

Środowisko

+48 509 117 153

Poczta

ekodrog@op.pl 

O  nas

Firma została założona w kwietniu 2009 roku jako samodzielna działalność gospodarcza pod nazwą Biuro Projektowe Eko-Drog Agnieszka Żelaznowska.
W 2016 roku działalność została przekształcona w spółkę z o.o. w celu obsługi większych inwestycji, a od lipca 2018r. działalność widnieje pod nową nazwą Eko-Drog Agnieszka Żelaznowska. Obie firmy działają równolegle, uzupełniając się zakresami prowadzonych działalności na terenie całego kraju.

Założyciele

mgr inż. Agnieszka Żelaznowska – Prezes Zarządu (Środowisko)  

Ekspert w dziedzinie środowiska przyrodniczego, Prezes stowarzyszenia ekologicznego Eko-Baranówka 2012, członek Naczelnej Organizacji SITO-NOT o/Rzeszów. Posiada studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy oraz studia podyplomowe na kierunku rachunkowość i finanse przedsiębiorstw, dzięki czemu zdobyte umiejętności pozwalają na profesjonalną współpracę z klientem, oraz indywidualną obsługę.  Ekspert Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 (Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego).

mgr inż. Bartłomiej Żelaznowski – V-ce Prezes Zarządu (Budownictwo) nr. upr. PDK/DB/0144/14

Inżynier z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie budowlanego procesu inwestycyjnego. Bogate doświadczenie w nadzorowaniu kontraktów typu FIDIC. Doświadczony w bezpośredniej pracy na budowie, nadzorowaniu robót budowlanych oraz sporządzaniu projektów w branży drogowej. Posiada uprawnienia budowlane w spec. drogowej (do projektowania i kierowania robotami budowlanymi) oraz uprawniania lotnicze operatora UAVO VLOS.

Przez szereg lat zdobywaliśmy nowe doświadczenia oraz kwalifikacje dzięki czemu jesteśmy firmą godną Państwa zaufania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.